Sosyal Etkinlikler Modülü İle İlgili Yapılması Gerekenler

1.Okul Kulüp Tanımlama Sekmesinden Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği Öğrenci Kulüpleri Çizelgesindeki (EK-4) öğrenci kulüpleri içerisinden sene başı öğretmenler kurulunda belirlenen kulüplerin işlenmesi gerekmektedir. Bu işlem Sosyal Etkinlik Kurulu Başkanı (okul müdürü ya da görevlendirilen ilgili müdür
yardımcısı) tarafından yapılacaktır.

2.Öğrenci Kulüp Tanımlama Sekmesinden Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği Öğrenci Kulüpleri Çizelgesindeki (EK-4) öğrenci kulüpleri içerisinden sene başı öğretmenler kurulunda belirlenen kulüplere, öğrencilerin tanımlanması gerekmektedir. Bu işlem sınıf veya şube rehber öğretmeni tarafından gerçekleştirilecektir .

3.Sosyal Etkinlik Girişi Sekmesinden Okul Etkinlikleri için kulüp danışman öğretmeni

buy-kamagra-oral-jellies.com

, Merkezî Etkinlikler için ilgili ders öğretmeni, Okul Dışı Bireysel Etkinlikler için ise sınıf veya şube rehber öğretmeni tarafından sosyal etkinlik veri girişlerinin yapılması gerekmektedir.

4.Sosyal Etkinlik Tamamlama Sekmesinden öğretmenler tarafından girilen sosyal etkinlik bilgilerinin sosyal etkinlik kurulu başkanı (Okul müdürü ya da görevlendiren müdür yardımcısı) tarafından onay verilmesi gerekmektedir.

5. Yönetici Modülünden öğretmenlere Sosyal Etkinlikler Modülünü kullanabilmeleri için , Öğrenci Kulüp Tanımlama ve Sosyal Etkinlik Girişi yetkisinin verilmesi gerekmektedir.

SELÇUK ŞAHİN

? Sosyal Etkinlik Modülü Yapılması Gereken İşlemler

? Sosyal Etkinlik Modülü Uygulama Kılavuzu

? Sosyal Etkinlik Modülü Uygulama Kılavuzu (Özet)

? 100 Soruda Sosyal Etkinlik Modülü

? Sosyal Etkinlik Bilgilendirme Formu (EK-1)

? eTwinning Kulübü Sosyal Etkinlik Girişi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*